Basketboll

10 MINUTA PARA FUNDIT, PEJA PËRMBYS AVANTAZHIN E PRIZRENASVE

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i ndeshjes, Ponte Prizreni – Peja e para mes këtyre dy ekipeve dhe e vlefshme për gjysmëfinalen e ”play off”-it të Superligës së Kosovës.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Pejës me rezultat, 70-77.

Te Prizreni deri tani u dallua, Arti Hajdari me 19 pikë.

Te Peja më i miri ishte, Dardan Berisha me 18 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.