Basketboll

Ç3: YLLI NGUSHTON EPËRSINË E VENDASVE

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i ndeshjes, Rahoveci – Ylli e para mes këtyre dy ekipeve dhe e vlefshme për gjysmëfinalen e ”play off”-it të Superligës së Kosovës.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Rahovecit me rezultat, 50-43.

Tek Rahoveci deri tani u dallua, Darrell Davis me 12 pikë.

Te Ylli më i miri ishte, Elyjah Clark me 10 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.