Basketboll

EKSKLUZIVE: ADIS BEQIRAGIQ VAZHDON BASHKËPUNIMIN ME GOLDEN EAGLE YLLIN

Prishtinë(AsistiOnline) – Trajneri që shkroi historinë me skuadrën kosovare të Golden Eagle Yllit, Adis Beqiragiq ka vazhduar bashkëpunimin me ekipin therandas.

AsistiOnline.com ka arritur të mësojë ekskluzivisht se palët në fjalë kanë arritur marrëveshje që të vazhdojnë bashkëpunimin për edicionin në vijim dhe jo vetëm…

Skuadra e Yllit pritet që shpejtë të raportojë edhe zyrtarisht për kompletimin e ri-marrëveshjes me trajnerin që ju solli dy trofetë historikë, Ligën Unike dhe kampionatin e Kosovës.

/AsistiOnline.com/

 

Komentet janë të mbyllura.