Basketboll

MUJO THAÇI TREGOI SE SI E KONTAKTOI ZAZA PACHULIA DHE TREGON SE KA STËRVITUR YLLIN E WARRIORS

Prishtinë(AsistiOnline) – Në ASISTIN 453 ishte i ftuar legjenda e basketbollit shqiptar, Muhamed Thaçi.

Muja në ASIST me Agonin foli për shumë gjëra e një ndër to edhe kontaktet me pronarin e ekipit ku pronar është ish-NBA lojtari, Zaza Pachulia, ai tregon se për disa ditë e ka stërvitur edhe atë kohë sh-lojtarin e Warriors.

Detajet në videon e mëposhtme:

 

Komentet janë të mbyllura.