Basketboll

START MË I MIRË I MITROVICASVE NDAJ YLLIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i duelit të vlefshëm për Superkupën e Kosovës, Trepçës dhe Yllit.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Trepçës me rezultat 21-14.

Te Trepça deri tani u dallua, Drilon Hajrizi me 5 pikë.

Te Ylli më i miri ishte, Erjon Kastrati me 4 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.