Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË MES PENZËS DHE PRISHTINËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e finales së Superkupës së Kosovës te femrat mes Penzës dhe Prishtinës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Penzës me rezultat 39-34.

Te Penza deri tani u dallua, Valbon Bytyqi me 11 pikë.

Te Prishtina më e mira ishte, Sarah Mgbeike me 13 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.