Basketboll

Ç3: VAZHDON LOJA E NGUSHTË NË THERANDË

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i duelit të parë për xhiron e gjashtë të ArtMotion Superligës ndërmjet Yllit dhe Rahovecit.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Yllit me rezultat 67-61.

Te Ylli deri tani u dallua, Barret Benson me 19 pikë.

Te Rahoveci më i miri ishte, Fisnik Rugova me 15 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.