Basketboll

YLLI SHKON NË PUSHIM ME EPËRSI TË NGUSHTË NDAJ PEJËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e duelit të fundit për xhiron e shtatë të ArtMotion Superligës ndërmjet Pejës dhe Yllit.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Yllit me rezultat 31-33.

Te Peja deri tani u dallua, Stephen Maxwell me 12 pikë.

Te Ylli më i miri ishte, Erjon Kastrati me 15 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.