Basketboll

Ç3: VAZHDON EPËRSIA E PRISHTINËS NDAJ BEROES

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i ndeshjes të vlefshëm për xhiron e tretë të Ligës Ballkanike mes Prishtinës dhe Beroes.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Prishtinës me rezultat 59-45.

Te Prishtina deri tani u dallua, Dachon Burke me 13 pikë.

Te Beroe më i miri ishte, Anton Cook me 12 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.