Basketboll

RAHOVECI NDAJ KAMPIONIT TË SHQIPËRISË, NDESHJA E PARË E XHIROS NË UNIKE

Prishtinë(AsistiOnline) – Xhiro e dytë e Ligës Unike hapet sot me një duel shumë interesant.

Rahoveci dhe Teuta ndeshen në ”Mizahir Isma” për të kërkuar fitoret e para në këtë garë.

Të dyja ekipet debutuan me humbje në këtë ligë, ndërsa këtë xhiro synojnë fitoren dhe hapin për kreun e tabelës, gjersa edhe në kampionatet vendore nuk është se e kanë nisur ashtu si kanë dëshiruar e sidomos Rahoveci(1-6).

Ndeshja fillon nga ora 17:00 dhe transmetohet në njërën nga kanalet e sportit në Artmotion.

Si zakonisht të rejat para dhe pas ndeshjes, pesëshet startuese, rezultatin pas çdo çereku, por edhe raportin final të sfidës do të mund ti gjeni në portalin e vetëm në shqiptari, dedikuar ekskluzivisht basketbollit, AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.