Basketboll

PESËSHET STARTUESE: PRISHTINA – IBAR

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet startuese të ndeshjes të vlefshëm për xhiron e katërt të Ligës Ballkanike mes Prishtinës dhe Ibrit të Rozhajës

Prishtina e nisë kështu: Mitchell, Tomsick, Palokaj, L.Zeqiri, J.Zeqiri.

Ibri Rozhajë starton kështu: Popovic, Felec, Kalic, Knezevic, Karavdic.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.