Basketboll

PRISHTINA E NISË PAK MË MIRË SE BASHKIMI

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i parë i ndeshjes të vlefshme për xhiron e dhjetë të ArtMotion Superligës mes Prishtinës dhe Bashkimit.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Prishtinës me rezultat 22-17.

Te Prishtina deri tani u dallua, Muhamedali Janjeva me 10 pikë.

Te Bashkimi më i miri ishte, Immanuel King me 4 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.