Basketboll

TREPÇA SHKON NË PUSHIMIN MES PJESËVE ME EPËRSI TË THELLË NDAJ DRITËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes së vlefshme për xhiron e dhjetë të ArtMotion Superligës mes Trepçës dhe Dritës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Trepçës me rezultat 60-33.

Te Trepça 16 deri tani u dallua, Drilon Hajrizi me 13 pikë.

Te Drita më i miri ishte, Qëndrim Demi me 9 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.