Basketboll

SKUADRAT QË PO LUFTOJNË PËR TI IKUR FUNDIT, TAKOHEN SONTE NË PRIZREN

Prishtinë(AsistiOnline) – Një duel tejet interesant zhvillohet sonte edhe në Prizren në kuadër të xhiros së 11-të në ArtMotion Superligë.

”Sezai Surroi” do ta mirëpresë duelin e dy skuadrave që synojnë ikjen nga fundi i tabelës.

Bashkimi dhe Rahoveci që gjenden në pozitat 6/7, sonte synojnë fitore dhe të rrisin gjasat për ikje nga kjo pjesë që s’ju garanton stabilitet.

Kjo përballje fillon sonte nga ora 19:00 dhe transmetohet në Artmotion.

Si zakonisht të rejat para dhe pas ndeshjes, pesëshet startuese, rezultatin pas çdo çereku, por edhe raportin final të sfidës do të mund ti gjeni në portalin e vetëm në shqiptari, dedikuar ekskluzivisht basketbollit, AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.