Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË, PEJA PËRMYBYS TREPÇËN DHE MERR AVANTAZHIN E NGUSHTË

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes të vlefshme për xhiron e 11-të të ArtMotion Superligës mes Pejës dhe Trepçës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Pejës me rezultat 53-51.

Te Peja deri tani u dallua, Tyrone White me 18 pikë.

Te Trepça më i miri ishte, Ty Cockfield me 16 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.