Basketboll

NDESHJE E NGUSHTË MES BASHKIMIT DHE FLAMURTARIT PAS PJESËS SË PARË

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes, Bashkimi – Flamurtari e vlefshme për xhiron 4 të Ligës Unike për femra.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Bashkimit me rezultatin e ngushtë 36-33.

Te Bashkimi deri tani u dallua, Janelle Porter me 11 pikë.

Te Flamurtari më i miri ishte, Laura Johnson me 11 pikë..

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.