Basketboll

STINORI VJESHTOR I UNIKES MBYLLET ME DY SKUADRA SHQIPTARE

Prishtinë(AsistiOnline) – Stinori vjeshtor i Ligës Unike mbyllet sonte me një ndeshje tejet interesante në Shqipëri.

Kamza dhe Tirana takohen në ”Dhimitraq Goga” për të mbyllur edicionin vjeshtor me fitore.

Kamza që ndeshjet i zhvillon në Durrës ka dy fitore dhe katër humbje, ndërsa skuadra kryeqytetase shqiptare ka tri fitore dhe tri humbje, prandaj pritet një përballje interesante të dielën në mbrëmje.

Sfida fillon nga ora 17:00 dhe transmetohet direkt në RTSH.

Si zakonisht të rejat para dhe pas ndeshjes, pesëshet startuese, rezultatin, por edhe raportin final të sfidës do të mund ti gjeni në portalin e vetëm në shqiptari, dedikuar ekskluzivisht basketbollit, AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.