Basketboll

KONFIRMOHET LAJMI I ASISTIT, QENDRA E FUQISHME PËRFORCON KAMPIONIN

Prishtinë(AsistiOnline) – Golden Eagle Ylli e ka zyrtarizuar minuta më parë përforcimin më të ri të klubit.

AsistiOnline.com raportoi gjatë këtyre ditëve se therandasit janë afër akordit me qendrën e fuqishme, Makol Mawien e duket se negociatat janë përmbyllur me sukses, sepse ekipi i Yllit sot e zyrtarizoi atë si transferin më të ri.

”Makol Mawien bashkohet rrugëtimit tonë për titullin kampion. Mirë se vjen Mawien”, thuhet shkurtimisht në njoftimin e kampionit aktual të Kosovës dhe Ligës Unike.

EKSKLUZIVE: YLLI AFER MARREVESHJES ME KETE QENDER TE FUQISHME

/AsistiOnline.com/

 

Komentet janë të mbyllura.