Basketboll

PEJA ME AVANTAZHIN FILLESTAR NË KRYEQYTET

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon çereku i parë i ndeshjes ndërmjet, Prishtinës dhe Pejës e vlefshme për xhiron 16 të stinorit pranveror në ArtMotion Superligën e Kosovës.

Pas çerekut të parë po avancon ekipi i Pejës me rezultatin 18-25.

Te Prishtina deri tani u dallua, Wendell Mitchell me 8 pikë.

Te Peja më i miri ishte, Stephen Maxwell me 14 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.