Basketboll

Ç3: AFËR FITORJA E RAHOVECIT!

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon çereku i tretë i ndeshjes ndërmjet, Rahovecit dhe Tiranës e vlefshme për xhiron e parë të stinorit pranveror në Ligën Unike.

Edhe pas çerekut të tretë po avancon ekipi i Rahovecit me rezultatin 79-63.

Te Rahoveci deri tani u dallua, Milik Yarbrough me 24 pikë.

Te Tirana më i miri ishte, Julian Hamati me 17 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.