Basketboll

START I NGUSHTË MES PRIZRENIT 16 DHE DRITËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon çereku i parë ndeshjes ndërmjet, Prizrenit 16 dhe Dritës e vlefshme për xhiron 18 të stinorit pranveror në ArtMotion Superligën e Kosovës.

Pas çerekut të parë po avancon ekipi i Prizrenit me rezultatin 24-19.

Te Prizreni 16 u dallua, Robert McCoy me 8 pikë.

Te Drita më i miri ishte, Isaiah Johnson me 11 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.