Basketboll

PEJANËT +6 NË START NDAJ PRISHTINËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon çereku i parë ndeshjes ndërmjet, Pejēs dhe Prishtinës e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Kosovës.

Pas çerekut të parë po avancon ekipi i Pejës me rezultatin 23-17.

Te Peja deri tani u dallua, Edgar Garibay me 10 pikë.

Te Prishtina më i miri ishte, Kenny Brown me 7 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.