Basketboll

PRIZRENI 16 NGUSHTON EPËRSINË E BASHKIMIT DHE MBYLLET PJESA E PARË

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet, Prizreni 16 dhe Bashkimit e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Kosovës.

Pas pjesës së parë po avancon ekipi i Bashkimit me rezultatin 36-40.

Te Prizreni 16 deri tani u dallua, Xavier Xannefax me 9 pikë.

Te Bashkimi më i miri ishte, Julien Lewis me 16 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.