Basketboll

Prishtina dhe Vëllaznimi zhvilluan miqësore në Gjakovë

Prishtinë(AsistiOnline) – Prishtina dhe Vëllaznimi e kanë zhvilluar sonte një ndeshje testuese.

Të dyja ekipet luajtën me vetëm nga një lojtar të huaj (Riley dhe Wilson), derisa trajnerët i provuan të gjithë lojtarët në parket, ka mësuar AsistiOnline.com

Rezultati final i ndeshjes në fund ishte 74-80.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.