Basketboll

Trepça mposhtet në miqësore nga Podgorica e Radoviçit

Prishtinë(AsistiOnline) – Trepça sot ka zhvilluar ndeshje miqësore në Mal të Zi.

Mitrovicasit janë mposhtur nga ekipi i Podgoricës 82-74 në ndeshjen e zhvilluar në palestrën e ekipit malazez.

Skuadra e Podgoricës sivjet po drejtohet nga ish-trajneri i shumë skuadrave kosovare, Dragan Radoviç i njohur si Prle.

Podgorica në radhët e veta ka pothuajse krejtësisht lojtarë vendorë dhe vetëm 1 apo 2 të huaj.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.