Basketboll

Trepça e mposht Mornarin në miqësore

Prishtinë(AsistiOnline) – Trepça e ka fituar ndeshjen miqësore ndaj Mornarit sot në Mal të Zi.

Skuadra mitrovicasie fitoi ndaj Mornar Barit me shifrat 64-75.

Ishte kjo ndeshja e dytë miqësore e Trepçë e zhvilluar në Mal të Zi brenda dy ditëve.

Dje, Trepça luajti ndaj Podgoricës dhe sfida u mbyll 82-74 në favorin e vendasve.

/AsistiOnline.com/

 

Komentet janë të mbyllura.