Basketboll

Bashkimi regjistron Waldownin e Haznersin për duelin ndaj Vëllaznimit

Prishtinë(AsistiOnline) – Bashkimi do të hyjë me risi në roster për ndeshjen ndaj Vëllaznimit, nesër mbrëma në Gjakovë.

Siç ka mësuar AsistiOnline.com, prizrenasit kanë regjistruar në FBK, dyshen e lojtarëve të huaj Brad Waldow e Eduards Hazners.

Qendra amerikane, Waldow u prezantua së fundmi nga ekipi portokalli dhe vije si një transfer i bujshëm me të cilin synohet lufta për trofe, ndërsa Eduards Hazners është lojtari tjetër nga Letonia i cili poashtu shihet si një përforcim i madh i klubit më të vjetër kosovar të basketbollit.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.