Peja

Kampionia e nis Superkupën sot ndaj Prizrenit

Prishtinë(AsistiOnline) - Sot zhvillohen çerekfinalet e dyta të Superkupës së Kosovës te meshkujt. Dueli i parë i ditës së sotme, është ai në mes të...

Peja triumfon në miqësore ndaj kampionit aktual të Maqedonisë Veriore

Prishtinë(AsistiOnline) - Peja sot e ka zhvilluar edhe një sfidë miqësore në Maqedoni të Veriut. Verdhezinjët kanë fituar ndaj mikpritësit dhe kampionit aktual të Maqedonisë,...

Peja mposhtet në miqësore nga TFT-ja

Prishtinë(AsistiOnline) - Peja e ka pësuar sonte një humbje në ndeshje miqësore në Maqedoni të Veriut. Verdhezinjët janë mposhtur nga TFT-ja me rezultat të ngushtë...

Peja kompleton ekipin, publikon numrat e fanelave të lojtarëve

Prishtinë(AsistiOnline) - Klubi i Pejës duket se është kompletuar me lojtarë së paku për fillimin e edicionit të ri të garave. Verdhezinjët sot kanë publikuar...

Trepça dhe Peja sonte zhvilluan miqësore

Prishtin(AsistiOnline) - Kampioni dhe nënkampioni i Kosovës sonte zhvilluan ndeshje miqësore në Mitrovicë. Dy skuadrat që edhe sivjet pritet të luftojnë për trofe në basketbollin...

Kampionia nis përgatitjet, synon mbrojtjen e titullit

Prishtinë(AsistiOnline) - Kampionia aktuale e Kosovës, Peja i ka nisur sot stërvitjet për edicionin e ri. Verdhezinjët kanë nisur sot me përgatitje nën urdhërat e...

Peja zëvendëson Larry Thomasin me Aaron Cok Jr

Prishtinë(AsistiOnline) - Peja e ka prezantuar sot edhe një transfer të huaj për ekipin. Amerikani Aaron Cok Jr. është transferi më i ri i kampionit...

Edhe një amerikan te Peja, vije nga elita zvicrane

Prishtinë(AsistiOnline) - Peja po vazhdon me përforcime të huaja edhe pas mbylljes zyrtare të afatit kalimtar veror. Siç ka mësuar AsistiOnline.com, verdhezinjët së fundmi kanë...

Peja prezanton edhe Lis Shoshin, pritet edhe Dion Sheqirin

Prishtinë(AsistiOnline) - Peja pritet që shumë shpejtë të kompletohet krejtësisht me lojtarë për edicionin e ri të garave. Verdhezinjët sot prezantuar transferin e huaj, Justin...

Të fundit: