Basketboll

LIPJANI – PRISHTINA, REZULTAT SHUMË I NGUSHTË PAS PJESËS SË PARË

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë, Ndërmjet Lipjanit dhe Prishtinës si, takimi i fundit për këtë xhiro në Superligën e Kosovës.

Pas pjesës së parë, Prishtina po udhëheq ndaj vendasve të Lipjanit me epërsi shumë të ngushtë, 52-55.

Komentet janë të mbyllura.