Ç3: VENDASIT PËRMBYSIN SHIFRAT

0

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka përfunduar edhe perioda e tretë e ndeshjes, Rahoveci – Trepça.

Ekipi vendas i Rahovecit ka përmbysur ndeshjen dhe tashmë po avancon bindshëm ndaj mitrovicasve, 64-49.