Basketboll

PËRFUNDON PJESA E PARË NË RAHOVEC: PRIZRENASIT NË AVANTAZH

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes tejet interesante që po zhvillohet në Prizren, Rahoveci – Ponte Prizreni.

Pas pjesës së parë në epërsi është ekipi mysafirë nga Prizreni, 28-33.

Tek Rahoveci pas kësaj pjesë loje po dallohen, Richardson me 10 dhe Minnis me 7 pikë.

Tek Ponte Prizreni, Brandon Sccot me 13 pikë si dhe Chris Waller me 5 sosh.

Komentet janë të mbyllura.