SUPER-NDESHJE NË LIPJAN: MBYLLET PJESA E PARË E ”PLAY OUT”-IT

0

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së dytë për ”Play Out” ndërmjet, Lipjani – Vëllaznimi.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Lipjanit me shifrat, 46-36.

Deri më tani tek ekipi i Lipjanit po dallohen, Musab Mala me plotë 30 pikë, si dhe Arian Mehmeti me 7 sosh.

Tek Vëllaznimi po dallohen, Atik Koshi me 14 pikë e Edmond Kryeziu me 7 sosh.