Basketboll

SONTE NË PANELIN E ASISTIT: TRAJNERI KARIZMATIK ARBNOR RIFATI

Prishtinë (AsistiOnline) – Si çdoherë edhe sonte me fillim nga ora 21:00 në Art Sport 1, mund ta ndiqni, ASISTIN, emisionin e vetëm në vendin tonë kushtuar krejtësisht dhe ekskluzivisht basketbollit kosovar.

Ndër panelistët e ftuar në studion e ASISTIT, sonte do të jetë i ftuar edhe trajneri karizmatik i skuadrës simpatike të Superligës Ponte Prizreni, Arbnor Rifati.

Se çfarë u pyet dhe si u përgjigj Arbnori në pyetjet interesante të Agonit dhe Antigonës, do të mund ta kuptoni sonte në Art Sport 1 nga ora 21:00, apo në reprizën që transmetohet në Klan Kosova pas mesnatës 00:05.

 

 

Komentet janë të mbyllura.