Basketboll

Ç3: KRYEQYTETASIT NGRISIN AVANTAZHIN

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së tretë finale, Prishtina – Rahoveci.

Pas periodës së tretë, Prishtina e ka ngritur avantazhin dhe po avancon me shifrat 85-63.

Tek Prishtina deri më tani po dallohen, Divine Myles me 25 pikë e Dardan Berisha me 20 sosh.

Tek Rahoveci më të mirët janë, Fred Richardson me 14 pikë e Andrew Washington me 11 sosh.

Komentet janë të mbyllura.