Basketboll

PËRFUNDON PJESA E PARË: NDESHJE INTERESANTE NË KRYEQYTET

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së tretë finale, Prishtina – Rahoveci.

Pjesën e parë në epërsi e ka mbyllur skuadra e Prishtinës që po avancon 55-42.

Tek Prishtina deri më tani po dallohen, Divine Myles me 17 pikë e Dardan Berisha me 14 sosh.

Tek Rahoveci më të mirët janë, Fred Richardson me 10 pikë dhe djaloshi i ri gjakovarë Atik Koshi me 8 pikë(3/2 për tre).

 

Komentet janë të mbyllura.