Basketboll

ZYRTARE: ARTI HAJDARI VAZHDON ME FERONIKELIN

Prishtinë (AsistiOnline) – Arti Hajdari e ka vazhduar kontratën me ekipin që shkruajti histori sa i përket klubit nga Drenasi.

Hajdari ka nënshkruar me Niklin edhe për një stinor dhe pritet të jetë ndër lojtarët që do të bartë barrën kryesore tek “industrialistët”.

Hajdari ishte lojtari më meritor që Nikli u inkuadrua si kampion në Superligë nga Liga e parë.

Nikli edhe në Superligë pritet të garojë fuqishëm si në Ligën e parë.

Komentet janë të mbyllura.