Basketboll

SUPER – EKSKLUZIVE/ZYRTARE: GËZIM MORINA BËHET ME SKUADËR TË RE

Super – ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Gëzim Morina ka ndërruar ambient dhe nuk është më pjesë e skuadrës Šenčur GDD, shkruan ekskluzivisht AsistiOnline.com.

Për Gëzim Morinën ishin të interesuara disa skuadra të njohura, por ai vendosi të pranojë ofertën e Hopsi Polzela.

Hopsi Polzela sezonin e kaluar në pjesën e rregullt të kampionatit përfundoi në vendin e pestë por u eliminua në çerek finale të Play Off-it nga Helios Suns./AsistiOnline.com.

 

Komentet janë të mbyllura.