Basketboll

MËSOHET ÇIFTI I PARË GJYSMËFINAL I SUPER-FINALES NË PRISHTINË

Ka përfunduar edhe ndeshja e fundit e grupit C, në super-finalen e Prishtinës.

Ekipi kosovar i Air Force One ka mposhtur 21-11 Kerasanin dhe është kualifikuar në gjysmëfinale të super-finales së Prishtinës.

Gjysmëfinalja e parë e super-finales së madhe të Streetball Kosova International 2019:

G-Unit(Mal i zi) – AIR FORCE ONE(Kosovë).

 

Komentet janë të mbyllura.