Basketboll

KOSOVA(U-16M) SOT ZHVILLON NDESHJEN E RADHËS NË EVROPIAN

Prishtinë(AsistiOnline) – Ditën e sotme Përfaqësuesja e Kosovës U-16 në konkurencën e meshkujve e luan ndeshjen e radhës në Kampionatin Evropian – Divizioni B.

Djemtë tanë sot luajnë kundër Qipros, për pozitat 17-24. Kjo ndeshje nis në ora 13:45.

Ky kampionat po mbahet në Podgoricë të Malit të Zi dhe Përfaqësuesja jonë në ndeshjen e fundit kishte arritur fitore, shpresojmë që edhe sot të jetë kështu.

Komentet janë të mbyllura.