Basketboll

TREPÇA RIKTHEN NË SKUADËR QENDRËN AMERIKANE

Prishtinë(AsistiOnline) – Skuadra e Trepçës e ka rikthyer në skuadër, qendrën amerikane Zach Reynolds.

Reynolds edhe në stinorin e kaluar ishte lojtar i mitrovicasve dhe klubi “xehtarë” parak pak çastesh ka konfirmuar se lojtari në fjalë do të jetë edhe në stinorin e ri lojtar i Trepçës.

Reynolds është i gjatë 2.06cm dhe luan në pozitën e qendrës dhe tek mitrovicasit është përforcimi i pestë i huaj momentalisht!

Reynolds pritet që shumë shpejtë të mbërrijë në Kosovë dhe të nisë stërvitjet me mitrovicasit.

Komentet janë të mbyllura.