Basketboll

PRISHTINA FITON MIQËSOREN NDAJ VLLAZNISË

Prishtinë(AsistiOnline) – Skuadra kryeqytetase, Sigal Prishtina ka zhvilluar një ndeshje lluksi me skuadrën nga Shkodra e Shqipërisë, SK Vllaznia.

Ekipi kosovar ka triumfuar në këtë takim me shifrat e larta 88-58, duke treguar kompaktësi të ekipit.

Të dyja ekipet i provuan të gjithë lojtarët e ekipeve dhe arritën që ti shohin mangësitë apo të metat e tyre para stinorit të ri.

Komentet janë të mbyllura.