Basketboll

Ç3: PRISHTINA MERR AVANTAZHIN NË POLONI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i tretë i duelit të dytë ndërmjet, Legia – Varshavës dhe Sigal Prishtinës.

Pas çerekut të tretë avantazhin e ka marrë skuadra kosovare e Prishtinës dhe po avancon me rezultatin 50-59.

Tek Prishtina deri më tani po dallohet, Divine Myles me 16 pikë.

Tek Legia po dallohet, Matczak me 14 pikë.

Komentet janë të mbyllura.