Basketboll

Ç3: NGRITET EPËRSIA E YLLIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së dytë në xhiro’në e parë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Golden Eagle Yllit dhe Feronikelit.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra e Yllit 81-63.

Tek Golden Eagle Ylli deri tani po dallohet, Samir Zekiqi me 27 pikë.

Tek debutuesit e Superligës, po dallohet, Arti Hajdari me 26 pikë.

Komentet janë të mbyllura.