Basketboll

PESËSHET E PARA: GOLDEN EAGLE YLLI – FERONIKELI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së vetme për ditën e sotme në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Golden Eagle Ylli – Feronikeli dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Ylli starton kështu: Adger, Morina, Bunjaku, Kuçi, Zekiqi.

Feronikeli debuton në Superligë me këtë pesëshe: Huggins, Hajdari, Juniku, Sholla, Scott.

Komentet janë të mbyllura.