Ç3: PEJA AFËR FITORES NË PRIZREN

0

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së tretë në xhiro’në e parë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Ponte Prizrenit dhe Pejës

Pas çerekut të tretë po vazhdon të avancojë skuadra e Pejës 52-62.

Tek Ponte Prizreni deri tani po dallohet, Malcolm Canada me 18 pikë.

Tek Peja, po dallohet, Armstread me 26 pikë.