Ç1: CLUJI ME EPËRSI NDAJ RAHOVECIT

0

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së vlefshme për FIBA Europe Cup ndërmjet Rahovecit dhe Clujit.

Pas çerekut të parë, po avancon skuadra mysafire e Clujit me rezultat 14-22.

Tek Rahoveci deri tani po dallohet, Gray me 5 pikë

Tek Cluji po dallohet, Richard me 6 pikë.