Basketboll

Ç3: VAZHDON SPEKTAKLI NË PEJË

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së tretë dhe derbi në xhiro’në e tretë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Pejës dhe Prishtinës.

Pas çerekut të tretë po vazhdon të avancon skuadra e Prishtinës 55-61.

Tek Peja deri tani po dallohet, Armstread me 14 pikë.

Tek Prishtina deri tani po dallohet, Alihodzic me 14 pikë.

Komentet janë të mbyllura.