Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË: SPEKTAKËL NË KARAGAÇ

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së tretë dhe derbi në xhiro’në e tretë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Pejës dhe Prishtinës.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Prishtinës 31-37.

Tek Peja deri tani po dallohet, Malcolm Armstread me 11 pikë..

Tek Prishtina deri tani po dallohen, Alihodzic me 10 pikë e Dardan Berisha me 7 pikë.

Komentet janë të mbyllura.