Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË: NGUSHTË NË PRIZREN

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së parë në xhiro’në e tretë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Prizrenit dhe Feronikelit.

Pas pjesës së parë po vazhdon të avancojë skuadra e Prizrenit me rezultat 49-41.

Tek Prizreni po dallohen, Canada me 15 pikë e Ademi me 12 sosh.

Tek Feronikeli deri tani po dallohen, Garland me 12 pikë e Arti Hajdari me 6 sosh.

Komentet janë të mbyllura.