Ç1: PRIZRENI ME AVANTAZHIN FILLESTAR

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së parë në xhiro’në e tretë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Prizrenit dhe Feronikelit.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Prizrenit me rezultat 28-18.

Tek Prizreni po dallohet, Canada me 10 pikë.

Tek Feronikeli deri tani po dallohet, Arti Hajdari me 6 sosh.

Të fundit:

Të ngjajshme: